Listopad na sportowo

  • 12 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się zawody z klas nauczania początkowego w ramach programu „PINPONGOWE MARZENIA”. 1 miejsce zdobył Jakub Wiewiórski (klasa 3a), 2 miejsce zdobył Dadwid Kowalski (klasa 3a) i 3 miejsce Kinga Michalik (klasa 2a).

  • 14 listopada 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym klas 6 i młodszych. W zawodach tych dobrze spisali się chłopcy z naszej szkoły, którzy zajęli 1 miejsce w turnieju drużynowym (Marcel Stanisz, Krystian Woźniak, Arkadiusz Mrowca). Dziewczęta zdobyły 2 miejsce (Alicja Michalik, Marlena Kądziołka). Indywidualnie 1 miejsce zdobył Krystian Woźniak, 2 miejsce Arkadiusz Mrowca, 3 miejsce Marcel Stanisz. 
  • 18 listopada 2019 roku w ZSP nr 4 w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Miasta klas 7-8 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły zdobywając 1 miejsce w turnieju drużynowym wśród chłopców (Karol Sułkowski, Filip Golonka, Konrad Bącio), dziewcząt (Gabriela Franczak, Zuzanna Jonak). Indywidualnie 1 miejsce zdobyła Gabriela Franczak, 2 miejsce Zuzanna Jonak. Wśród chłopców zwyciężył Filip Golonka, 2 miejsce Karol Sułkowski, 3 miejsce Konrad Bącio. Wyżej wymienione osoby awansowały do zawodów powiatowych, które odbędą się także w naszej szkole.

Skip to content