Spotkanie z przedstawicielem Banku Spółdzielczego w Limanowej

W dniu 18 października w ramach obchodów miesiąca oszczędzania z uczniami naszej szkoły spotkała się pani Edyta Wyżycka przedstawicielka Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Spotkanie odbyło się w dwóch grupach wiekowych. W pierwszym spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1-3, którym pani Edyta opowiedziała o korzyściach oszczędzania oraz o konkursach organizowanych dla uczniów. Szczególne zaproszenie do oszczędzania zostało skierowane do uczniów klas pierwszych. Otrzymali oni od BS w Limanowej notesiki z logo banku. W trosce o bezpieczeństwo uczniów bank przekazał im  także odblaskowe breloczki.

W drugim spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 7-8, których pani Edyta uwrażliwiła na bezpieczne korzystanie z kart bankomatowych i zakupów w sieci. Uczestnikom spotkania została przedstawiona oferta o nazwie: junior Konto i konto Młodych wraz z kartą płatniczą.

W czasie spotkań pani Edyta przeprowadziła konkursy na temat wiedzy o banku. Zwycięzcy zostali nagrodzeni  upominkami ufundowanymi przez BS Limanowa.

Skip to content