KONKURS „ZAWODOWY GPS”

Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu „Zawodowy GPS”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Starosta Powiatu Limanowskiego.

Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych, którzy stoją przed wyborem dalszej edukacji.

Udział w Konkursie „Zawodowy GPS” ma pomóc uczniom w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej.

Ważne terminy:

1. Rejestracja uczestników Konkursu w formie on-line – do 25 listopada 2019 r. u psychologa szkolnego.

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.zawodowygps.zsnr1.limanowa.pl uczeń wybiera jedną z wymienionych branż:

budowlaną,

geodezyjną,

rachunkową,

ekonomiczną, 

handlową,

gastronomiczną,

hotelarską, 

zoologiczno – weterynaryjną

1. Pierwszy etap Konkursu (etap on–line) odbędzie się 28 listopada 2019r.
  2. Drugi etap Konkursu (finał) odbędzie się 16 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej.

Więcej informacji u psychologa szkolnego.