Zapraszamy na zajęcia Karate Kyokushin!

Nie od dziś wiadomo, że w naszej szkole działa sekcja Karate Kyokushin Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

Sekcja karate w Łososinie Górnej swoje początki miała jeszcze w połowie lat 90-tych XX wieku, jednak po kilka latach została rozwiązana. Nie mniej jednak w 2013 roku została reaktywowana przez jednego z naszych absolwentów sensei Marcina Guzika 2 dan i obecnie działa z powodzeniem.

Pierwszy trening 6 września o 18:30

Zajęcia Karate Kyokushin odbywają się we wtorki i piątki na małej sali gimnastycznej
w godzinach: 18:30 – 19:45, zajęcia prowadzi sensei Justyna Woźniak 1 dan.

Warto dodać, że zawodnicy łososińskiej sekcji karate biorą udział w zawodach regionalnych i ogólnopolskich reprezentując naszą małą ojczyznę, a także biorą udział w pokazach karate. Przyjdź na salę, spróbuj i dołącz do Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate – klubu z ponad 35 letnią historią!

Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy trening już 6 września 2019 roku na godzinę 18:30.

Kilka zdjęć sekcji w Łososinie Górnej

Skip to content