Spotkanie z policjantami

Uczniowie naszej szkoły po raz trzeci biorą udział w  konkursie „Odblaskowa szkoła”, który ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym i konieczność używania  elementów odblaskowych. W związku z tym w dniu 27.09.2019 r. z dziećmi z przedszkola i klas 0-3 spotkali się z policjanci z Komendy Powiatowej Policji Limanowej. Panowie : sierż. szt. Dariusz Ciba z Zespołu ds. Nieletnich  i Patologii, st. sierż. Jakub Orłowski i st. post. Tomasz Kuźma z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Kierownik Rewiru Dzielnicowych st.asp. Janusz Pach po interesującej pogadance na temat zasad bezpiecznego  poruszania się po ulicy przeprowadzili praktyczne zajęcia przechodzenia po pasach przez jezdnię. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaskowe opaski na ręce.

                Dzieci, nauczyciele i dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej składają Panom Policjantom podziękowania za działania profilaktyczne.

Skip to content