Laureaci Triady na Dniu Dziecka w Limanowej

W niedzielę w Limanowej na Dniu Dziecka ogłoszono zwycięzców Dziecięcej Triady Artystycznej. W kategorii szkoły I miejsce zdobył ZSP nr 4 w Limanowej. Bon na 1500 zł,  nagrody i puchar odebrały dzieci z młodszej grupy teatralnej „Bajtek” wraz z opiekunką grupy Danutą Ługowską.

Przypominamy, że Dziecięca Triada Artystyczna składała się w tym roku z czterech etapów: Małego Konkursu Recytatorskiego, konkursu Śpiewające Dzieci, Prezentacji Artystycznych i Prezentacji Tanecznych. W każdym z tych konkursów brały przeważnie udział dzieci z Grupy Teatralnej „Bajtek” i to między innymi ich sukcesom  szkoła zawdzięcza swoje zwycięstwo. 

W niedzielę na Dniu Dziecka zaprezentowały się zespoły: „Super piątka” z kl. 1b, „Nutki”z klasy 4b, Grupa taneczno- gimnastyczna „Bajtka”, soliści: Sandra Wilczek z 1b, Joanna Gołuszka z 4a, Izabela Michalik z 5a, Weronika Guzik z 8a, duet Milena Jurek i Aleksandra Zimniewska z 5b oraz recytatorzy: Hania Bukowiec i Tomasz Radzik z kl. 1b, Ola Furtak z 4b i Karol Frączek z 4a.

Dzieci przygotowali: Danuta Ługowska i Wojciech Dudek.

Na stronie Limanowskiego Domu Kultury znajdują się linki do filmów oraz galeria zdjęć z poszczególnych części Triady.

https://www.ldk.limanowa.pl/

Gratulujemy!

Skip to content