Koniec roku szkolnego 2018/2019. Zaczynamy wakacje!

Nadszedł upragniony, dla uczniów i nauczycieli dzień – koniec roku szkolnego. 18 czerwca we wtorek pożegnaliśmy trzecie klasy gimnazjum oraz klasy ósme szkoły podstawowej, pozostali uczniowie rozpoczęli wakacje 19 czerwca.

Uroczystą akademię poprzedziła Msza Św. w parafialnym kościele w Łososinie Górnej, celebrowana przez ks. Rafała Mirosławskiego. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną z nadzieją otrzymania świadectwa, którego nie trzeba by było się wstydzić. Najlepsi zostali dodatkowo nagrodzeni wartościowymi książkami. Niejednemu rodzicowi pierś rozsadzała duma, kiedy jej lub jego dziecku pan dyrektor Albert Golonka z uznaniem ściskał dłoń. 

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili proboszcz parafii pw. Wszystkich Świętych ks. dr Kazimierz Fąfara, Elżbieta Mordarska prezes ZNP w Limanowej, Wiesław Sędzik radny Miasta Limanowa, Daniel Łącki radny Gminy Limanowa oraz prezydium Rady Rodziców na czele z przewodniczącą Agatą Kęską. 

Nie zabrakło chwil wzruszeń, kiedy  żegnano panią Bogumiłę Drużkowską, która po 38 latach pracy w Łososinie Górnej, odchodzi na zasłużoną emeryturę.  Podziękowania za współpracę i życzenia na przyszłość złożyła Elżbieta Mordarska i dyrektor Albert Golonka.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, samych słonecznych dni i bezpiecznego powrotu do szkoły już we wrześniu.

Skip to content