Gala Osiągnięć Uczniów

Władze Miasta Limanowa po raz kolejny uhonorowały najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Limanowej. Bohaterami uroczystej „Gali Osiągnięć Uczniów Limanowskich Szkół 2018/2019” byli laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych ogłoszonych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, uczniowie którzy osiągnęli sukcesy w konkursach wiedzy i umiejętności oraz w różnych dyscyplinach sportowych oraz ich nauczyciele.

Galę Osiągnięć Uczniów otworzył zespół PROFEEL z naszej szkoły pod batutą pana Wojciecha Dudka piosenką „Weź nie pytaj”, z repertuaru Pawła Domagały.

Osiągnięcia uczniów nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Limanowa, a  rodzicom i nauczycielom wręczone zostały listy gratulacyjne.

Z naszej szkoły wybitnym osiągnięciem w konkursie przedmiotowym mogła pochwalić się Aleksandra Zapała –  laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego oraz finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, którą do konkursów przygotowywały panie Jolanta Pawlik oraz Ewa Binek.

Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali uczniowie: 

  • Karol Sułkowski 
  • Filip Golonka 
  • Konrad Bącio 
  • Arkadiusz Kulpa
  • Krzysztof Atłas
  • Kacper Świątko

Nasi najlepsi sportowcy trenują pod czujnym okiem trenerów: pana Alberta Golonki i pana Zdzisława Sułkowskiego.

Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy osiągnęli sukces na Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym, a przygotowywani byli przez panią Zofię Pachut – Rafał Jurowicz, Krystian Ptaszek, Izabela Pachut.

Kulminacyjnym punktem Gali było uhonorowanie najlepszych nauczycieli. Z naszej szkoły byli to pani Zofia Pachut, pani Ewa Binek, pan Albert Golonka oraz pan Zdzisław Sułkowski.

Gratulujemy sukcesu!

Skip to content