Limanowski Głos Profilaktyki

Uczniowie klasy 3 Ga wzięli dziś udział w „Limanowskim Głosie Profilaktyki”, happeningu promującym bezpieczny tryb życia, wolny od wszelkich uzależnień i nałogów.

Organizatorami wydarzenia byli: Powiat Limanowski, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. Partnerami wydarzenia byli: Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej Auto-Moto-Klub w Limanowej, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Tymbark S.A. Wydarzenie objął Honorowym Patronatem Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Uczniowie mogli dowiedzieć się więcej na temat m.in. uzależnień behawioralnych, zatruć dopalaczami,  cyberprzemocy czy bezpieczeństwa w górach. Wykłady prowadzone były przez ekspertów w swoich dziedzinach. Opiekę nad uczniami sprawowała pani pedagog Małgorzata Witkowska. 

Skip to content