FINAŁ KONKURSU ZAWÓD NIE ZAWODZI

Dnia 25.04.2019 r.  uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Elżbiety Orzeł-Pociechy, brali udział w finale regionalnym VII edycji Konkursu „Zawód nie zawodzi”. Głównym organizatorem konkursu jest stowarzyszenie HUMANEO, przy współpracy z ZSTiO w Limanowej oraz ZSTI w Mszanie Dolnej.

Obszar reklamy i architektury krajobrazu

Wrona Katarzyna 7a

Michalik Aleksandra 8a

Obszar informatyczny

Kokot Oliwia 3Ga

Obszar elektryczno – elektroniczny

Klaudia Wydra 3Gb

Matras Anna 7a

Obszar mechaniczno – mechatroniczny :

Kaletka Dominik 7a

Łącka Katarzyna 3Ga

 

Uczestnicy konkursu mieli możliwość zwiedzenia pracowni szkolnych oraz wzięcia udziału w zajęciach ćwiczeniowych. Poznali oni specyfikę lekcji praktycznych prowadzonych w ZSTiO, w klasach technikum o profilach: architektura krajobrazu, informatyka, programista, organizacja reklamy, mechanik, mechanika pojazdów samochodowych, mechatronik i elektryk. 

Gratulujemy sukcesów!

   

Skip to content