Bajtek na Triadzie

Prezentacje Artystyczne, które odbyły się 7.05.2019 r.  to kolejny etap Dziecięcej Triady Artystycznej. W Prezentacjach z naszej szkoły wzięły udział dwa zespoły Grupy Teatralnej „Bajtek”. Obydwie grupy zajęły I miejsca. „Bajtek” działa pod kierunkiem Danuty Ługowskiej i Jadwigi Kazana. Gratulujemy!

Grupa młodsza „Bajtka” to dzieci z klas 1a i 1b:  Bukowiec Hanna, Dunikowska Natalia, Golonka Blanka, Grzelak Wiktoria, Kwiatkowska Justyna, Leśniak Mateusz, Matras Milena, Musiał Jarosław, Papież Nikola, Pasionek Natalia, Radzik Tomasz, Ryś Magdalena, Stanisz Hanna, Wilczek Dominik, Wilczek Sandra, Wilczek Wiktoria, Wyżycki Nikodem.

Grupa starsza „Bajtka” czyli uczniowie z klas 4-8 : Bartusiak Julita, Bubula Filip, Czech Oliwia, Dudek Miłosz, Furtak Aleksandra, Frączek Karol, Kokot Kamila, Leśnak Martyna, Piechnik Magdalena, Ryś Sebastian, Trojan Monika, Jurek Milena, Zimniewska Aleksandra, Pasionek Paulina, Kaletka Dominik, Guzik Hubert.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, na których zawsze możemy liczyć. Szczególnie paniom: Małgorzacie Frączek, Dorocie Furtak i Katarzynie Pasionek.

Skip to content