Wielka mapa Polski

Polska to piaszczyste bałtyckie plaże, malownicze szlaki górskie, piękne jeziora i ciche leśne zakątki, urokliwe wsie, tętniące życiem miasta. Polska to unikalna przyroda i światowej klasy zabytki. W Polsce naprawdę jest co zwiedzać!

Wielka mapa Polski to akcja skierowana do nauczycieli oraz uczniów klas 1 -3. Akcja ma na celu ogólnopolską wymianę pocztówkową pomiędzy klasami, dzięki której wspólnie z uczniami rozpoczynamy wielką przygodę i skorzystamy z materiałów edukacyjnych przygotowanych przez ekspertów WSiP – filmów, zdjęć, ciekawostek, legend oraz atrakcji turystycznych związanych z Polską.

Wszystkie szkoły, które zapisały się do akcji, dostają Wielką mapę Polski – mapę fizyczną Polski. Mapy mają wymiar edukacyjny i będą służyły uczniom oraz nauczycielom do zlokalizowania miejscowości, z której otrzymają pocztówki od innych szkół oraz do poznawania najpiękniejszych zakątków Polski.

 W naszej szkole do uczestnictwa w programie przystąpiła  klasa II a wraz z wychowawczynią panią Marią Hejmej.

Skip to content