I i III miejsce w Kasince Małej

Dnia 24 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbył się powiatowy etap XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Konkurs składał się z kilku etapów. Najpierw uczniowie rozwiązywali testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz skrzyżowań, następnie musieli pokonać tor sprawnościowy i wykazać się znajomością udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie naszej szkoły, zajęli w Turnieju I i III miejsce.

I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego który odbędzie się 17 maja w Stroniu zdobyła Grupa II w składzie:
Jurowicz Rafał
Ptaszek Krystian
Pachut Izabela

Ptaszek Krystian zdobył również II miejsce indywidualne.

III miejsce wywalczyła Grupa I w składzie:
Kasiński Sebastian
Myszka Mateusz
Sarapata Aleksandra
Zimniewska Aleksandra

Kasiński Sebastian zajął również I miejsce indywidualnie. 

Uczniów przygotowywała pani Zofia Pachut. Gratulujemy!

Skip to content