Zawód nie zawodzi

W dniach 14 – 15 marca 2019 r. odbył się etap szkolny konkursu „Zawód nie zawodzi”. W zmaganiach konkursowych wzięło udział ponad 1000 uczniów z prawie 30 szkół powiatu limanowskiego, nowotarskiego i myślenickiego.  W tym 9 uczniów naszej szkoły:

Aleksandra Michalik

Oliwia Kokot

Klaudia Wydra

Gabriela Święch

Katarzyna Łącka

Dominik Kaletka

Anna Matras

Wiktoria Wydra

Katarzyna Wrona

Uczniowie mogli się sprawdzić w obszarach: budowlanym, elektrycznym, informatycznym, reklamy, mechaniczno-spawalniczym, elektryczno-elektronicznym, mechaniczno-mechatronicznym, motoryzacyjnym oraz architektury obrazu.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników i czekamy na informację, którzy uczniowie znajdą się w Finale Konkursu.

 

/Elżbieta Orzeł-Pociecha/

Skip to content