Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

21.0.2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 5 drużyn – 3 drużyny z II grupy wiekowej i 2 drużyny z I grupy wiekowej. Uczniowie najpierw rozwiązywali testy ze znajomości przepisów  ruchu drogowego oraz  skrzyżowań, następnie musieli pokonać tor sprawnościowy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał policjant z  Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Wszystkim uczestnikom Turnieju zostały wręczone nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa mgr inż. Władysława Biedę, nagrody wręczył dyrektor ZSP nr 4 w Limanowej mgr Albert Golonka.

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach szkół wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie
w Ruchu Drogowym, które odbędą w Kasince Małej 24 kwietnia 2018 r. Naszą szkołę na eliminacjach powiatowych będą reprezentować:

Grupa I  – Sebastian Kasiński, Mateusz Myszka, Aleksandra Sarapata, Aleksandra Zimniewska

Grupa II – Rafał Jurowicz, Krystian Ptaszek, Izabela Pachut

Uczniowie ćwiczą swoje umiejętności i zdobywają wiedzę pod czujnym okiem pani Zofii Pachut.

Klasyfikacja w  grupie I uczniowie w wieku 10-12 lat

I miejsce    – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

II miejsce   – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Limanowej

Klasyfikacja w grupie II uczniowie w wieku 13 i więcej lat