Maraton w Tischnerze

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły brali udział w  „Maratonie Matematycznym” organizowanym przez Zespół Szkół  Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej. W tym roku ruszył też „Maraton Wiedzy Ogólnej”.
 „Maratończycy” mieli za zadanie samodzielnie rozwiązać zadania zamknięte i w jak najszybszym czasie nadesłać odpowiedź przez platformę zdalnego nauczania. W tej edycji konkursu wzięła udział rekordowa liczba 400 uczniów z powiatu limanowskiego. Do II etapu zakwalifikowały się i wzięły w nim udział Dominika Kulpa, Oliwia Kokot z klasy 3Ga i Ola Michalik z klasy 8a.  W „Maratonie Matematycznym” ostatecznie Oliwia Kokot zdobyła II, a Dominika Kulpa V miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysiłku i wiedzy!