Uczniowie klasy 8a w stolicy Małopolski

Uczniowie klasy 8a, pomimo deszczowej aury, wybrali się dzisiaj na wycieczkę klasową do stolicy Małopolski, Krakowa. Opiekę nad młodzieżą sprawowali pan dyrektor Albert Golonka oraz pani Ewa Binek

Najpierw był spacer po Wzgórzu Wawelskim, chwila zadumy nad grobami Józefa Piłsudskiego i pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Następnie uczniowie zaliczyli krótką lekcję historii w Katedrze Wawelskiej i przejście drogą królewską do rynku, gdzie obecnie odbywa się barwny jarmark bożonarodzeniowy.  Prawdziwe emocje czekały na nich jednak w „Escape rooms”. O co chodzi? Zamknięty pokój, kilkadziesiąt minut na ucieczkę. Jak to zrobić? Trzeba rozwiązać zagadki, szukając poszlak, główkując i pracując w zespole. Prawie wszystkim naszym zespołom udało się uciec z pułapki, a ten któremu udało się „prawie” będzie miał motywację do powtórzenia wyzwania. Polecamy!

 

Skip to content