Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

11.12.2018 roku w ZSP nr 4 w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu, a zarazem eliminacje do zawodów rejonowych w tenisie stołowym indywidualnym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 3 gimnazjum oraz 7-8 klasy SP). W zawodach tych bardzo dobrze spisali się uczniowie z naszej szkoły. Do zawodów rejonowych awansowało po 6 najlepszych osób wśród dziewcząt i chłopców. 

Wyniki:
CHŁOPCY
1. Dawid Kosmal SP Skrzydlna (zawodnik UKS Płomień Limanowa)
2.Karol Sułkowski ZSP nr 4 Limanowa
3.Krzysztof Atłas ZSP nr 4 Limanowa
9-12.Kacper Świątko ZSP nr 4 Limanowa
 
Wśród dziewcząt uczennica naszej szkoły Katarzyna Puch zajęła 4 miejsce i również awansowała do zawodów rejonowych.
Oliwia Kokot – 9-12 miejsce
Dominika Kulpa – 17-24 miejsce
W zawodach wzięło 60 osób z 10 gmin powiatu limanowskiego.
 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content