Sukcesy naszych uczniów na XXI Biegu Niepodległości w Młynnem

7 listopada 2018 r. w Młynnem odbył się najstarszy na Limanowszczyźnie bieg związany z rocznicą odzyskania niepodległości. W zawodach udział wzięło ponad 500 zawodników z 15 szkół i klubów sportowych. W programie było 14 kategorii indywidualnych, a na koniec odbyły się emocjonujące 6-zmianowe  sztafety sprinterskie. 

Nasi uczniowie co roku odnoszą sukcesy podczas tego biegu, nie inaczej było też dziś. Złoty medal w Biegu Niepodległości zdobył Franciszek Zelek (w kat.2009) oraz Korneliusz Szewczyk (w kat.2011),  2 miejsce zajął Bartłomiej Ryś, (kat.2008), 3 miejsce Karol Frączek (kat. 2008) oraz Arkadiusz Kulpa (kat.2006),  4 miejsce zajął Igor Trzópek (w kat. 2009). Bardzo wysokie pozycje zajęli również: Przemysław Kasiński – III miejsce, Dominik Wilczek – V miejsce i Mateusz Leśniak – VI miejsce.

Poza biegami indywidualnymi odbyły się również 6-zmianowe sztafety sprinterskie, w których naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas I-VI: Szewczyk Korneliusz, Zimniewski Mateusz, Zelek Franciszek, Ryś Bartek, Kondys Dominik i Arkadiusz Kulpa. Po zaciętej walce zdobyli chłopcy puchar plasując się na wysokim drugim miejscu!!

Wyniki podsumowanie

Kat. 2010 chłopcy
Mateusz Zimniewski – XVII m
Karol Kociołek – XXII m
 
Kat. chłopcy 2008:
Bartłomiej Ryś – II miejsce
Karol Frączek – III miejsce
Bartłomiej Smoter – X miejsce
Filip Bubula – XVII miejsce
Sebastian Wiewiórski – XX m
Dominik Kondys – XXIV m
 
Kat. dziewczęta 2006:
Wiktoria Ryś – IX miejsce
Katarzyna Michalik – XI m
 
Kat. chłopcy 2006:
Arkadiusz Kulpa – III miejsce
Gabriel Łącki – XXII m
 
Kat. chłopcy 2005 i starsi :
Konrad Matras – XXVI m

Gratulujemy!

sdr

 

 

 

Skip to content