Finał konkursu – Odblask ratuje życie

W dniu 29.10.2018 r. odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Odblask ratuje życie”, który został przeprowadzony w ramach akcji „Odblaskowa szkoła”. Uczniowie wykazali się dużym talentem plastycznym i kreatywnością. Prace w ciekawy sposób zachęcały do dbania o bezpieczeństwo pieszych poprzez noszenie odblasków.
Na zaproszenie do konkursu odpowiedziało siedem szkół z terenu powiatu, które reprezentowało 13 uczniów. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe, jednak najciekawsze prace wykonali:

I miejsce Justyna Florek  –  Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach nr 2

II miejsce Anna Chrobak –  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Laskowej

III miejsce Anna Wierzycka – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach nr 2
Wyróżnienie Julia Czaja – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej
Wyróżnienie Anna Matras – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, których sponsorem był Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda. Nagrody wręczała pani wicedyrektor Dorota Atłas. Za organizację konkursu odpowiadała pani Zofia Pachut.
Wszystkim gratulujemy!!!

Skip to content