ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Dzisiaj tj. 25.09.2018 r. w naszej szkole miało miejsce wspaniałe wydarzenie – ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.

Od lat jest to święto nie tylko uczniów klas pierwszych i ich rodziców, ale przede wszystkim uczniów edukacji wczesnoszkolnej. W tym dniu pierwszoklasiści ślubują uczyć się jak kochać swoją Ojczyznę, pilnie pracować oraz dbać o dobre imię swoje oraz swojej klasy i szkoły.

Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły pan Albert Golonka pięknymi słowami, które skierował do dzieci i rodziców. Następnie w baśniowej scenerii, którą stworzyły dzieci
z Grupy Teatralnej „Bajtek”, pierwszaki wierszem, piosenką i tańcem pokazali co potrafią i czego nauczyli się w ciągu tych trzech tygodni.

Po tej części nastąpił uroczysty moment ŚLUBOWANIA I PASOWANIA 40 dzieci z klas pierwszych na uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Na koniec każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom pasowania i prezenty, które zakupili dla nich rodzice.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i pomoc w organizacji uroczystości. Szczególne podziękowania należą się paniom Marii Radzik i Edycie Wyżyckiej.

Ślubowanie przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: Anna Chełmecka, Danuta Ługowska i Monika Szewczyk.

/D.Ł./

filmik z uroczystości: https://youtu.be/U32sqznfik4