Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej został oficjalnie inaugurowany rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Św, w kościele parafialnym pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej. 

Następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyli w uroczystej akademii, przygotowanej na tę okazję przez panią Zofię Pachut i pana Wojciecha Dudka. 

Przed występami młodzieży głos zabrał dyrektor Albert Golonka, przywitał zaproszonych gości radnego Miasta Limanowa pana Wiesława Sędzika oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Agatę Kęskę. Dyrektor w kilku słowach przedstawił działania szkoły podczas wakacji (remonty, przyjmowanie grup wakacyjnych, zakup tablic interaktywnych, uporządkowanie terenu obok szkoły itp.) oraz szczególnie ciepło powitał nowych uczniów szkoły i przedszkolaków.

Dzisiaj nadszedł też czas oficjalnego pożegnania pani Jadwigi Kazana, która postanowiła odejść na emeryturę. Pani Jadwiga w swojej pracy zawsze kierowała się profesjonalizmem i empatią dla najmłodszych uczniów, zwłaszcza dla tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Jej działania nie ograniczały się jednak tylko i wyłącznie do sali lekcyjnej. Była niezastąpioną podporą dla młodych aktorów z grupy teatralnej „Bajtek”, z których co roku jesteśmy dumni z powodu ich licznych sukcesów. Koleżankom i kolegom trudno było ukryć łzy wzruszenia, kiedy Dyrektor wręczał pani Jadwidze kwiaty i dziękował za zaangażowanie w życie szkoły.

Rok szkolny 2018/2019 został oficjalnie otwarty. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce, rodzicom zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy z nauczycielami oraz dyrekcją, nauczycielom jak najmniej kłopotów z uczniami oraz mniej biurokracji.

Skip to content