Remont Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej

W okresie wakacyjnym zostały przeprowadzone prace remontowo-porządkowe mające na celu podniesienie standardu przebywania dzieci w naszej placówce. Głównym przedsięwzięciem był pilny remont Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej. Gruntownie odnowione zostały sale lekcyjne, szatnia oraz korytarze. Zakupiono nowe meble, dywany i pomoce dydaktyczne. 

Szkoła co roku przyjmuje na terenie placówki obozy i kolonie, oferując miejsca noclegowe. Środki pozyskane w czasie ferii czy wakacji zasilają dodatkowo budżet i pozwalają na finansowanie remontów czy zakup potrzebnego sprzętu.

Dla dyrekcji ZSP nr 4 w Limanowej najważniejszy jest komfort najmłodszych uczniów oraz ich nauczycieli. Wykonaną pracę doceniają także rodzice, którzy teraz mają pewność, że zostawiają swoje pociechy w atrakcyjnym i zadbanych otoczeniu. 

Przedszkole przed i w trakcie remontu:

Przedszkole po remoncie:

Skip to content