List od Radnego Rady Miasta Limanowa pana Wiesława Sędzika

Szanowny Panie Dyrektorze, Pani Wicedyrektor, Grono Pedagogiczne, Drodzy Uczniowie oraz pracownicy szkoły!

Bardzo dziękuję za zaproszenie na uroczyste zakończenie roku szkolnego, jednak z powodu obowiązków służbowych nie mogę osobiście wziąć udziału w tej pięknej uroczystości.

Gratuluję uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej uzyskanych wyników w nauce, odniesionych sukcesów w licznych konkursach oraz zawodach sportowych.

Składam podziękowania za pracę i zaangażowanie Szanownemu Gronu Pedagogicznemu w kształceniu i wychowywaniu  naszych dzieci.

Na ręce Dyrekcji składam podziękowania za organizację corocznych imprez tj. Święta Niepodległości wraz ze wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych, Kwiecień Miesiącem Pamięci oraz Dzień Dziecka. Przy organizacji tych imprez angażuje się nasze lokalne środowisko, a szczególny wkład pracy wnoszą rodzice z Rady Rodziców. Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Kochane dzieci! Drodzy nauczyciele!

Przed Wami zasłużony wakacyjny odpoczynek. Życzę Wam bezpiecznych, słonecznych, beztroskich i udanych wakacji.

Wiesław Sędzik

Radny Rady Miasta Limanowa