Spotkanie teatralne w klasach młodszych

O Teatrze Każdej Sztuki czytamy w internecie: „W czasach, gdy media stanowią dominantę zarówno kulturotwórczą, jak i są sposobem na spędzanie wolnego czasu, mały nowosądecki Teatr Każdej Sztuki pragnie ukazać młodym odbiorcom wartość i piękno klasycznego teatru kukiełkowego. Spektakl „Baśń o złocistym ptaku” poprzez piękną scenografię i wspaniałe lalki rozbudza u młodego widza wrażliwość estetyczną i pozwala cieszyć się pięknem baśniowego świata. Dopracowana oprawa muzyczna, nasycone humorem dialogi oraz wartka akcja przykuwaj uwag widzów i przenoszą w świat, gdzie przyjaźń i miłość są cenniejsze niż złoto.”

10 maja 2018 r. uczniowie klas 0-3 mieli możliwość oglądania w/w przedstawienia kukiełkowego w wykonaniu Teatru Każdej Sztuki. Scenariusz przedstawienia oparto na baśniach braci Grimm. Przedstawienie bardzo się nam podobało.

Dziękujemy!

Skip to content