Konkurs plastyczno-literacko-fotograficzny

Zachęcamy do udziału w konkursie plastyczno-literacko-fotograficznym „Kościół pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej-Pomnik Konstytucji 3-go Maja” zorganizowanym z okazji 100. rocznicy poświęcenia Kościoła. Szczegóły w regulaminie: Konkurs plastyczno-literacko-fotograficzny- Kościół pw. Matki Boskiej Bo…

 ORGANIZATORZY:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
Urząd Miasta Limanowa

Urząd Gminy Limanowa                                                                                                                                                    

Starostwo Powiatowe w Limanowej                                                                                                                                                                              

HONOROWY PATRONAT:

Biskup Tarnowski Andrzej Jeż

PATRONAT MEDIALNY:

Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
Tygodnik „Gość Niedzielny”
Kwartalnik „Mater Dolorosa”

Skip to content