Julia Matras Najlepszą Zawodniczką Wojewódzkich Finałów Piłki Nożnej

Julia Matras, uczennica klasy I b, a zarazem zawodniczka Żaków Płomienia, wzięła udział w wojewódzkim finale małopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” m.in w kategorii U-8. Julka została wypożyczona na czas Turnieju do drużyny UKS 3 Staszkówka Jelna. Na Turniej do Krakowa razem z Julią udali się jej najwierniejsi kibice – rodzice oraz trener Mateusz Łątka. Już w pierwszych meczach Julia pokazała swoje ponadprzeciętne umiejętności i była wiodącą zawodniczką swojej drużyny do samego finału. 

Julia strzeliła mnóstwo goli ( łącznie 22 bramki z 31 zdobytych przez drużynę) i została Najlepszą Zawodniczką Wojewódzkich Finałów. 

To dopiero początek piłkarskiej przygody, która zapowiada się dla Julki niezwykle obiecująco. Będziemy nadal śledzić jej postępy.

Gratulacje dla zawodniczki, trenera i rodziców!

SAMSUNG CSC

Skip to content