I miejsce naszej drużyny na Turnieju BRD

26.04.2018 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej po raz kolejny odbyły się  powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. 
W zmaganiach wzięło udział 12 drużyn ze szkół podstawowych i 11 drużyn z gimnazjów reprezentujących gminy i miasta z terenu powiatu limanowskiego.
Nad przebiegiem konkursu czuwali policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Limanowej.

Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną, praktyczną oraz znać zasady udzielania pierwszej pomocy.

Opiekę nad uczniami naszej szkoły sprawowała pani Zofia Pachut, która przez wiele tygodni poświęcała swój wolny czas i pomagała uczniom w dążeniu do perfekcji. To między innymi dzięki niej uczniowie awansowali do etapu wojewódzkiego pierwszy raz od wielu lat. 

Nasza drużyna ze szkoły podstawowej w składzie: Rafał Jurowicz, Krystian Ptaszek, Izabela Pachut i Aleksandra Michalik po zaciętej rywalizacji wywalczyła I miejsce.
Indywidualnie Rafał Jurowicz zajął I miejsce,  a Krystian Ptaszek różnicą 1 punktu zajął II miejsce.
W tych eliminacjach wzięła udział również drużyna gimnazjum w składzie: Oliwia Kokot, Dominika Kulpa i Marcin Podgórny, który indywidualnie był VIII.

Dziękujemy Firmie Midrew i panu Pawłowi Michurze za wykonanie i przekazanie nam przeszkód, na których uczniowie doskonalili swoje umiejętności i dzięki nim mogli osiągnąć sukces. 

Gratulujemy zawodnikom i pani Zofii Pachut! Życzymy dalszych sukcesów!

 

Skip to content