Drugi etap Triady za nami

10.04.2018 odbył się drugi etap Dziecięcej Triady Artystycznej – Śpiewające Dzieci. Z naszej szkoły brali udział: Jan Sobuś (1a), Aleksandra Zimniewska (5b) z zespołem w składzie Zuzanna Jonak, Marta Majerska, Natalia Stanisz (6b), Agnieszka Jankowska (3Ga), Justyna Kociołek (3Ga), oraz dwa zespoły: „Nutki” z klasy 3b w składzie Julita Bartusiak, Oliwia Czech, Aleksandra Furtak, Kamila Kokot, Martyna Leśniak i „Rokowe dziewczyny” z klasy 3a w składzie: Maja Dąbrowska, Joanna Gołuszka, Klaudia Łącka, Lena Szewczyk.

I miejsca ex aequo zdobyły zespoły:  „Nutki” i „Rokowe dziewczyny”.

II miejsca przypadły Agnieszce i Magdzie.

Jan Sobuś i Ola Zimniewska otrzymali wyróżnienia.

Do konkursu dzieci przygotowywały się pod kierunkiem Danuty Ługowskiej,  Anny Palacz, Marii Hejmej i rodziców.

 Laureatom i opiekunom gratulujemy.

Skip to content