Zawodnik UKS Płomień Limanowa – Dawid Kosmal – najlepszy w Polsce

Mimo, że Dawid Kosmal nie jest uczniem naszej szkoły, to jest z nami związany poprzez klub UKS „Płomień Limanowa” oraz osobę trenera Alberta Golonki.  Wraz z Dawidem trenują także zawodnicy z ZSP nr 4 np. Bartosz Sułkowski, Karol Sułkowski, Filip Golonka czy Konrad Bącio. 

Dawid zwyciężył ostatnio w Zielonej Górze – Drzonków na III Grand Prix Polski Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym.  Za miesiąc w Mistrzostwach Polski będzie rozstawiony z numerem pierwszym. Jego zwycięstwo jest następnym wielkim krokiem w stronę powołania Dawida do reprezentacji Polski Kadetów na Mistrzostwa Europy, które za kilka miesięcy odbędą się w Rumunii.

Gratulujemy Dawidowi, jego trenerowi Albertowi Golonce i całemu klubowi UKS „Płomień Limanowa”!

Skip to content