III miejsce Łucji Guzik na konkursie ogólnopolskim

Łucja Guzik, niezwykle utalentowana muzycznie uczennica naszej szkoły, pomimo młodego wieku, osiąga liczne sukcesy. Jednym z ostatnich jest zajęcie III miejsca na XI Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów wszystkich specjalności „Mały czy duży wirtuoz?”, który odbywał się w Warszawie 12-13 marca 2018 r.

Inicjatorem konkursu jest p. Hanna Kacprzak – Ryfczyńska, a organizatorem przesłuchań jest PSM I st. nr 5 im. H. Wieniawskiego pod patronatem Fundacji Inicjatyw Kulturalnych – Włochy. 

Celem konkursu było zachęcenie dzieci już od najmłodszych lat do prezentacji swoich umiejętności w grze na instrumencie, przyzwyczajanie się do kontaktu z publicznością i występów na dużej scenie, rozbudzenie w dzieciach współzawodnictwa i porównanie swoich osiągnięć.

Gratulujemy Łucji jej talentu i życzymy dalszych sukcesów!

 

Skip to content