Nagrody Burmistrza dla najlepszych sportowców

23 marca 2018 r., w zeszły piątek odbyła się sesja Rady Miasta Limanowa, na której wręczono Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa za wysokie wyniki w sporcie. Wśród nagrodzonych byli nasi uczniowie, zarazem zawodnicy klubu „UKS Płomień Limanowa” oraz trener Albert Golonka.

Dyrektor naszej szkoły, trener klubu „UKS Płomień Limanowa” Albert Golonka, odebrał nagrodę za wieloletnią pracę i szkolenia dzieci i młodzieży.  Jego wychowankowie w minionym roku osiągnęli  wiele sukcesów w sporcie szkolnym, a także w zawodach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego na terenie Polski  i Europy. W ubiegłym roku otrzymał powołanie na trenera Kadry Narodowej na zawody w Budapeszcie.

Nagrodzeni zostali również bracia Bartosz i Karol Sułkowscy. 

Bartoszuczeń klasy 3Ga jest zawodnikiem UKS „Płomień” Limanowa, członkiem kadry narodowej kadetów i reprezentantem Polski w zawodach międzynarodowych.  Jest czołowym zawodnikiem w rozgrywkach II ligi. Do jego sukcesów należy III miejsce w Grand Prix Polski kadetów.

Młodszy brat Karol Sułkowski, uczeń klasy 6a, może pochwalić się zajęciem I miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski młodzików w Krośnie, III miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski młodzików w Krośnie oraz I miejsca w Finale Ogólnopolskim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Warszawie.

Konrad Bącio, uczeń klasy 6a, zajął I miejsce w Finale Ogólnopolskim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Warszawie oraz VIII miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół podstawowych w Rawie Mazowieckiej.

Filip Golonka, uczeń klasy 5a, może poszczycić się I miejscem w Finale Ogólnopolskim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego w Warszawie oraz VII miejscem w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół podstawowych w Rawie Mazowieckiej.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, ich rodzicom i trenerowi! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Skip to content