Limanowa w oczach dziecka

9.03.2018 r. uczniowie klas trzecich: Aleksandra Furtak (3b), Magdalena Golonka (3b), Martyna Leśniak (3b), Karol Frączek (3a), Bartłomiej Kaletka (3a), Bartłomiej Ryś (3a) brali udział w 15. konkursie wiedzy „Limanowa w oczach dziecka”. W tym roku dzieci, oprócz wiedzy ogólnej (historyczno-geograficzno-przyrodniczej -administracyjnej) na temat miasta Limanowa, musiały znać również historię Bazyliki MB Bolesnej od XV do XXI wieku. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się wspaniale, a najlepszą z „czwórki”  okazała się Aleksandra Furtak z klasy 3b, zdobywając III miejsce z ilością punktów: 62,5 na 65 możliwych do zdobycia!  

Dzieciom, rodzicom i opiekunom klas trzecich paniom D. Ługowskiej i A. Palacz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny „Limanowa w czterech porach roku”, na który prace wykonało 9 dzieci z klas 1-3 naszej szkoły.

Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Golonka z klasy 1b i Mateusz Zimniewski z klasy 1a.

Skip to content