Klasa 3 gimnazjum na Powiatowych Targach Edukacyjnych

Przed uczniami klasy trzeciej gimnazjum wybór nowej szkoły i dalszej ścieżki rozwoju. Pomocne w tym były Powiatowe Targi Edukacyjne, w tym roku organizowane przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana. 21 marca w hali sportowej można było odwiedzić stoiska z ofertą edukacyjną szkół średnich z powiatu limanowskiego.

Uczniowie gimnazjów uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli I LO w ramach Dnia Otwartego. W bogatej ofercie były lekcje różnych przedmiotów. Ponad to, swoją ofertę zaprezentowały placówki: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej, Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, Zespół Szkół im. KEN w Tymbarku, Zespół Szkół w Szczyrzycu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Józefa Tischnera w Limanowej oraz Branżowa Szkoła I st. Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej. 

Skip to content