Czwórka zakończyła projekt „Jeżdżę z głową”

28.02.2018 r. 36 dzieci klas trzecich naszej szkoły zakończyło projekt „Jeżdżę z głową”, który mógł być realizowany dzięki pomocy finansowej z budżetu województwa małopolskiego. Dzieci uczyły się jeździć, bądź doskonaliły jazdę na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

Po zakończeniu ostatnich zajęć młodzi narciarze i narciarki otrzymali, z rąk pana burmistrza Władysława Biedy, w obecności pani dyrektor Doroty Atłas,  dyplomy ukończenia kursu i słodkie upominki.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym dzieci mogły brać udział w tym projekcie: panu Burmistrzowi Miasta Limanowa, właścicielom stacji narciarskiej Limanowa-Ski, a w szczególności wspaniałym instruktorom, którzy tak skutecznie i z wielkim zaangażowaniem uczyli dzieci jazdy na nartach.

Danuta Ługowska

Skip to content