VI Międzyszkolny Turniej „Opowieści zza kurtyny”.

9.02.2018r. w naszej szkole odbył się VI Międzyszkolny Turniej „Opowieści zza kurtyny”, którego celem było wykazanie się znajomością podstawowej wiedzy o teatrze, umiejętnością prezentacji twórczości scenicznej oraz znajomością treści legend. Organizatorem konkursu była grupa teatralna „Bajtek” działająca przy ZSP nr 4  w Limanowej pod kierunkiem pani Danuty Ługowskiej i pani Jadwigi Kazana.
W Turnieju wzięły udział trzyosobowe drużyny (łącznie 18 dzieci), złożone z uczniów klas
trzecich, limanowskich szkół : ZSP nr 1, SP nr 3, ZSP nr 4.
Jury w składzie Małgorzata Witkowska, Agnieszka Leśniak, Izabela Bubula przyznało:
I miejsce grupie z ZSP nr 4 w Limanowej w składzie: Julita Bartusiak, Oliwia Czech, Martyna Leśniak
II miejsce grupie z SP nr 3 w Limanowej w składzie: Zuzanna Juszczak, Martyna Karpierz, Katarzyna Sułkowska
III miejsce ex aequo grupie z SP nr 3 w Limanowej w składzie: Amelia Bednarek, Maja Golińska, Lena Sułkowska oraz grupie z ZSP nr 4 w składzie: Karol Frączek, Bartłomiej Kaletka, Bartłomiej Ryś
Za najlepszą grę aktorską dziecięce jury ze szkolnej Grupy Teatralnej „Bajtek” przyznało „Złotą Maskę” Karolowi  Frączkowi z ZSP nr 4 w Limanowej.
Przy organizacji dzielnie pomagały i czuwały nad przebiegiem uczennice klasy 6b Zuzanna Jonak, Marta Majerska, Natalia Stanisz.
Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani. Zachwycali swoją wiedzą i umiejętnościami scenicznymi oraz pięknymi strojami i scenografią.
Wyróżnione zespoły otrzymały statuetki i dyplomy, a wszyscy uczestnicy nagrody.
Nagrody i poczęstunek dla uczestników ufundował Urząd Miasta Limanowa.
Turniej uświetnił występ uczniów z klas 3b – młodych aktorów Grupy Teatralnej „Bajtek”.