Uczniowie trzeciej klasy gimnazjum walczyli w ZSTiO

6 lutego 2018 r. Jakub Dudek, Kamil Matyszczak i Mariusz Sułkowski z 3Ga mieli szansę spróbować swoich sił i porównać wiedzę z innymi uczniami z limanowskich szkół. Najlepsi z najlepszych zażarcie walczyli na V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej.

Walka toczyła się pomiędzy 84 uczniami klas trzecich 21 gimnazjów z powiatu limanowskiego. Wyniki chłopców tylko nieznacznie odbiegały od wyników zwycięzców, niestety zabrakło kilku punktów do zajęcia podium.

Warto przypomnieć, że nasza szkoła na trwale zapisała się w historii tego konkursu, nasze uczennice dwa razy z rzędu zajmowały pierwsze miejsca – Monika Wilczek w 2016 r. i Daria Kokot w 2017 r. 

Skip to content