Konkurs kolęd i pastorałek

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii zorganizowali konkurs śpiewania kolęd i pastorałek, który odbył się w naszej szkole 27 stycznia 2018 r.

W kategorii dzieci najmłodszych I miejsce zajęła Łucja Guzik, II miejsce ex aequo Karol Kociołek i Jan Sobuś, III miejsce Mateusz Zimniewski.

W kategorii zespołów dzieci najmłodszych I miejsce zajęli Wiktoria i Krzysztof Wilczek.

W kategorii dzieci od klasy III do VI, I miejsce zajęła Aleksandra Furtak, II miejsce ex aequo Martyna Leśniak i Aleksandra Zimniewska, III miejsce ex aequo Joanna Gołuszka i Sebastian Ryś.

W kategorii zespołów dzieci od klasy III do VI, I miejsce zajęły Katarzyna Smoter i Katarzyna Michalik, II miejsce Klaudia Łącka, Lena Szewczyk i Maria Dąbrowska, III miejsce Izabela, Aleksandra i Kinga Michalik.

W kategorii gimnazjum II miejsce zajęły ex aequo Izabela Wydra i Magdalena Wiktor oraz Agnieszka Jankowska, Izabela Cybulska i Patrycja Golonka.

Gratulujemy!