Złoto na Drużynowym Turnieju Uczniowskim w tenisie stołowym

W dniach 2 – 3 grudnia 2017 roku rozegrane zostały zawody w tenisie stołowym  – Drużynowy Turniej Uczniowski. Miejscem zmagań sportowców były obiekty Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, przy ul. Banacha. 
Młodzi zawodnicy UKS „Płomień” Konrad Bącio, Filip Golonka, Karol Sułkowski (uczniowie naszej szkoły) oraz Miłosz Sawczak nie dali szans przeciwnikom i okazali się najlepsi, zdobywając złoty medal. 

Przeciwnikami chłopców byli po kolei SCKiS HALS WARSZAWA (woj.mazowieckie), UKTS LUBSKO (woj.lubuskie), UKS DOJLIDY BIAŁYSTOK (woj.podlaskie) oraz PKS KOLPING JAROSŁAW (woj.podkarpackie). W finale nasi zawodnicy brawurowo pokonali JKTS JASTRZĘBIE ZDRÓJ (woj.śląskie).
Jest to kolejny wielki sukces klubu na poziomie ogólnopolskim. Młodzi zawodnicy pokazali wysokie umiejętności sportowe. 
Oprócz zmagań w zawodach chłopcy mieli okazję zobaczyć jeden z symboli Warszawy – Pałac Kultury i Nauki. Opiekę nad chłopcami sprawował ich trener pan Albert Golonka. 
 
Sukces nie byłby możliwy bez hojności sponsorów. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, a w szczególności Burmistrzowi Miasta Limanowa panu Władysławowi Biedzie, panu Mieczysławowi Jońcowi ( firma Joniec), panu Romanowi Dudkowi (firma Laskopol), panu Pawłowi Michurze (firma Midrew).
 
Skip to content