Wiersze pod choinkę

W świąteczny nastrój wprowadzili  wszystkich zebranych w świetlicy szkolnej  w dniu 14.12.2017 r.  uczestnicy międzyklasowego konkursu recytatorskiego wierszy o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

Recytację oceniało jury w składzie: logopeda- Wiesława Steczowicz-Głowacka, nauczyciel religii – Janusz Matras oraz uczeń kl. 3Ga-wieloletni aktor szkolnego teatru „Bajtek”- Piotr Majerski.

Jury przyznało następujące miejsca:

1 miejsce: Aleksandra Furtak kl. 3b- wiersz „Betlejemska szopka”,

2 miejsce: Karol Frączek kl. 3a – wiersz „Wiersz staroświecki”.

3 miejsce: Martyna Leśniak kl. 3b – wiersz „Świąteczne Życzenia”.

Wyróżnienia: Julita Bartusiak kl. 3b, Lena Szewczyk kl. 3a, Mateusz Zimniewski kl. 1a, Dawid Kowalski kl. 1a, Maja Dąbrowska kl. 3a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz książki.

Konkurs uświetniły  kolędy i pastorałki w wykonaniu uczennic kl. 3Ga: Agnieszki Jankowskiej, Kingi Franczak i Magdaleny Kociołek. Uczniowie klas 3a i 3b z wychowawcami oraz rodzice obecni na sali chętnie włączyli się we wspólne kolędowanie.

/D.P.-Z./