Zaproszenie na wspólne obchody Dnia Niepodległości

Władze Samorządowe Miasta Limanowa serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, które rozpoczną się w naszej szkole 10 listopada w piątek.

Jednocześnie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej Albert Golonka pragnie zaprosić dzieci, młodzież, ich rodziców,  dziadków oraz wszystkich zainteresowanych na wspólne śpiewanie piosenek i pieśni patriotycznych – „Tobie POLSKO śpiewamy”.

Spotykamy się 10.11.2016 r., o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej w ZSP nr 4 w Limanowej.

 

HARMONOGRAM PRACY SZKOŁY 10.11.2017:

  • godz. 9.00 – uroczysta Sesja Rady Miasta i akademia z okazji 99-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – sala gimnastyczna – uczestniczą kl. 6a, 6b, 7a, 7b, 2Ga, 2Gb i 3Ga,
  • godz. 10.35 – 10.45 – zbiórka przed szkołą i wymarsz do kościoła klas IV- VII SP i II-III Gimnazjum,
  • godz. 11. 00 – msza św. w intencji Ojczyzny,
  • godz. 12.00 – apel poległych i składanie kwiatów pod Pomnikiem Legionistów – zapraszamy do parku również klasy O-III SP i dzieci z Przedszkola nr 4 wraz z nauczycielami.
  • godz. 17.00 – „Tobie Polsko śpiewamy” – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych – duża sala gimnastyczna. 
    Lekcje odbywają się wg piątkowego harmonogramu (nie ma skróconych lekcji ani przerw). Po uroczystej mszy św. i apelu pamięci rozchodzimy się do domu. Świetlica czynna do 16.00. Zamiast obiadu będzie wydawany suchy prowianty w bibliotece szkolnej, tuż po zakończonych uroczystościach w parku. 
    Obowiązuje strój galowy.
Skip to content