Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Miasta w indywidualnym tenisie stołowym

23 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w indywidualnym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 40 osób. Były to eliminacje do Mistrzostw Powiatu, odbędą się one 13.12, a gospodarzem będzie także nasza szkoła. 

Awans uzyskały 3 najlepsze dziewczęta i 3 najlepszych chłopców.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyła Julia Odziomek z klasy 3Ga (ZSP nr 4), drugie miejsce zajęła Magdalena Golonka z ZSP nr 1, trzecie miejsce przypadło Oliwii Kokot z klasy 2 Ga (ZSP nr 4).

W kategorii chłopców uczniowie naszej szkole zajęli wszystkie trzy miejsca: I miejsce Bartosz Sułkowski, II miejsce Krzysztof Atłas, III miejsce Kacper Świątko. 

Gratulujemy zawodnikom, trenerom i kibicom!

Skip to content