Michał Kęska zwyciężył w XX Biegu Niepodległości

W środę 8 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Biegu Niepodległości, rozpoczynając tym samym obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przy kiepskiej pogodzie i bardzo licznej obsadzie (ponad 370 zawodników) wystartowaliśmy w kilku kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców rocznik 2004, 2005, 2006 i 2007 zajmując wysokie miejsca.

I tak w kat. chłopców, rocznik 2005 I miejsce zajął Michał Kęska, II miejsce Konrad Matras oraz XIII m.Sebastian Myszka ; w kat. dziewcząt, rocznik 2007 Alicja Michalik uplasowała się na III miejscu, Katarzyna Michalik z rocznika 2006 na VII miejscu i Gabrysia Franczak na XXIV miejscu; Julia Michalik z rocznika 2005 zajęła XIII lokatę, a Aleksandra Michalik– rocznik 2004 – IV miejsce. Podczas dekoracji najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, a zwycięzcy poszczególnych kategorii jeszcze puchary. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz trenerom!

Przemkowi Gizie z klasy 5a, który uległ kontuzji w czasie biegu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)

Skip to content