Święto Zawodów w ZSTiO

W środę 15 listopada klasa 3 gimnazjum wraz z  paniami Adelą Ogielą i Małgorzatą Witkowską udała się do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej na kolejną edycję Święta Zawodów.

Impreza organizowana jest cyklicznie od kilku lat. Prezentują się na niej szkoły ponadgimnazjalne z powiatu limanowskiego, zachęcając gimnazjalistów do wyboru kształcenia w zawodzie. Święto Zawodów powstało w ramach promocji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Uczniowie zapoznali się z kierunkami kształcenia zawodowego. Mieli też możliwość zwiedzenia  pracowni i obejrzenia ich wyposażenia. Wyjazd do ZSTiO miał cel poznawczy i służył  pomocy w dokonaniu wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.