Ślubowanie klas pierwszych

6 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas 1a i 1b. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Albert Golonka, który powitał dzieci, ich rodziców i gości. Akademię przygotowały wychowaczynie klas pierwszych pani Bernadetta Natanek oraz pani Maria Hejmej. Pierwszaki błysnęły talentem artystycznym. Pokazały swoje uzdolnienia wokalne i recytatorskie.Aleksandra i Łucja pięknie grały na skrzypcach. Rodzice   wspierali swoje pociechy, byli dumni z ich występu. W nagrodę dzieci otrzymały dyplomy i podarunki od uczniów klas trzecich, rodziców i nauczycieli. Punktem kulminacyjnym uroczystości było pasowanie wielkim ołówkiem na ucznia szkoły, które dostarczyło wiele emocji.

Dziękujemy za obecność uczniom klas 0, 2 i 3 wraz z wychowawcami, pracownikom szkoły i rodzicom. 

Skip to content