Piknik integracyjny

17.10.2017 r. uczniowie  klas I-III  i oddziałów przedszkolnych  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej spotkali się obok szkoły na pikniku integracyjnym. Pogoda była wyśmienita.

Dzieci pod opieką nauczycieli bawiły się  na Orliku. Chłopcy rozegrali mecze piłkarskie, pod okiem trenera piłki nożnej pana Mateusza Łątki.

Pan Krzysztof  Kolba wcielił się w postać Indianina i zorganizował zabawy z akcesoriami  indiańskimi. Naszymi gośćmi byli pani dyrektor Dorota Atłas i pan dyrektor mgr Albert Golonka.

Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dzieci integrowały się i poznawały nowe koleżanki i kolegów. Dwie godziny wspólnej zabawy minęły szybko i wesoło.

Dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania pikniku.

/D.Ł./