Limanowski Dom Kultury przeniesiony na ul.Reymonta

W związku z planowaną przebudową Limanowskiego Dom Kultury, od października 2017 aż do zakończenia prac remontowych, działalność LDK zostanie przeniesiona do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej. Kino Klaps rozpocznie działalność z końcem października w nowej siedzibie w OSP w Łososinie Górnej. 

Sekretariat oraz pracownie będą znajdowały się w salach nr 43 do nr 46 przeznaczonych na działalność LDK, znajdujących się na I piętrze ZSP nr 4. Numer telefonu oraz adresy mailowe LDK pozostaną takie same.
Zapisy na zajęcia plastyczne, ceramiczne, muzyczne i inne ruszą z końcem października 2017.

Jednocześnie kino Klaps zostanie przeniesione do sali remizy OSP Łososina Górna przy ul. Łososińskiej 3 w Limanowej, gdzie po odpowiednich pracach dostosowujących będzie kontynuowana działalność kina.
Do 15 października kino Klaps będzie działać jeszcze normalnie, przy ul. B. Czecha 4.

Wszelkie informacje dotyczące działalności LDK dostępne są pod numerem telefonu: 18 3371 603 lub na www.ldk.limanowa.pl

Skip to content