Zajęcia profilaktyczne z policją

W piątek 8 września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej mł. asp. Henryk Sopata i mł. asp. Maciej Bielak  w ramach projektu „Bezpieczny Powiat” realizowali założenia programów: „Bezpieczna droga do szkoły”, „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” i „Odblaskowa Szkoła”. W zajęciach teoretycznych i praktycznych, dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, brali udział uczniowie klas 0 – 3 i starszaki z naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, a zajęcia praktyczne na ulicy  przyczynią się do ich przestrzegania. Na koniec lekcji poglądowej uczniowie otrzymali od policjantów odblaskowe opaski.

Dyrekcja, nauczyciele i dzieci dziękują Policji za pomoc w działaniach prewencyjnych.

Skip to content