Najlepsi uczniowie i nauczyciele ZSS nr 4 nagrodzeni na Gali Osiągnięć

Władze Miasta Limanowa po raz kolejny uhonorowały najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Limanowej. Bohaterami uroczystej „Gali Osiągnięć Uczniów 2016/2017” byli laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i tematycznych ogłoszonych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, uczniowie którzy osiągnęli sukcesy w konkursach wiedzy i umiejętności oraz w różnych dyscyplinach sportowych oraz ich nauczyciele.

W tym roku Gala była prowadzona przez panią Małgorzatę Witkowską oraz panią Ewę Binek z Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej. Uroczystość rozpoczęła uczennica klasy II gimnazjum ZSS nr 4 w Limanowej – Agnieszka Jankowska -utworem „Ojczyzna”. Agnieszka tą pieśnią zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej. Następnie popis niezwykłych umiejętności muzycznych dała orkiestra z ZSS nr 4 pod kierunkiem pana Wojciecha Dudka. Pani Jadwiga Kazana natomiast, zaprojektowała barwną dekorację., która cieszyła oczy przybyłych.

Osiągnięcia uczniów nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta Limanowa, a  rodzicom i nauczycielom wręczone zostały listy gratulacyjne.

Z naszej szkoły wybitnymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych mogli pochwalić się:

  • Daria Kokot – Laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego, w którym zajęła II miejsce oraz finalistka Konkursu informatycznego „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera dla uczniów gimnazjów”
  • Michał Jonak – finalista Konkursu informatycznego „Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera dla uczniów gimnazjów”

Do konkursu przygotowywała Darię i Michała pani Małgorzata Sochacka

Za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali:

  • Karol Sułkowski – za zajęcie III miejsca w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym oraz za zajęcie I miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym
  • Filip Golonka wraz  z Konradem Bącio, a także Karolem Sułkowskim – za zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym oraz VIII miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym
  •  Bartosz Sułkowski – który może poszczycić się wyjątkowym osiągnięciem, ponieważ jest reprezentantem Polski i wielokrotnym medalistą Grand Prix Polski Kadetów. Ponad to,  zajął II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa  w tenisie stołowym i II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym
  • Dawid Piechnik i Filip Papież, którzy razem z Bartoszem zajęli II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym
  • Julia Odziomek, Oliwia Kokot, Daria Kokot – za zajęcie VII miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Województwa klas Gimnazjalnych dziewcząt w tenisie stołowym.

Nasi najlepsi sportowcy trenują pod czujnym okiem trenerów: pana Alberta Golonki i pana Zdzisława Sułkowskiego.

Kulminacyjnym punktem Gali było uhonorowanie najlepszych nauczycieli. Z naszej szkoły byli to pani Małgorzata Sochacka, pan Albert Golonka oraz pan Zdzisław Sułkowski.

Gratulujemy sukcesu!

Zdjęcia pobrane z profilu na Facebooku Urzędu Miasta Limanowa. Dziękujemy.

Skip to content