Dzień projektów w gimnazjum

W dniu swojego święta, 1 czerwca, młodzież z drugiej klasy gimnazjum zaprezentowała swoją pracę nad projektami edukacyjnymi.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie, którzy pod okiem pana Zbigniewa Króla odkryli przed nami tajniki doświadczeń fizycznych. Druga grupa wraz z panią Małgorzatą Sochacką pokazała jak fajną zabawą może być programowanie. Grupa pani Ewy Kruczek prowadziła kącik przyrodniczy, a grupa pani Ewy Binek przez  cały rok szkolny przygotowywała gazetkę ścienną z okazji różnych świąt. Projekt przygotowany pod opieką pana Krzysztofa Biernata dotyczył druków 3D, natomiast uczniowie z grupy pani Zofii Pachut przedstawili historię motoryzacji oraz przestrzegali wszystkich przed lekkomyślnym używaniem pedału gazu. 

Na koniec uczniowie 3 klasy gimnazjum Hubert Matras i Patryk Kaletka pokazali nam maszynę, którą wcześniej zaprezentowali na konkursie mechanizmów łańcuchowych w Krakowie.

Gratulujemy wszystkim pomysłów i zaangażowania

Skip to content